Logo

Rozsady hobbystyczne

Uprawa z rozsady to wygoda i oszczędność czasu!

Dlaczego gotowe rozsady to dobry wybór?

Jednolitość produktu

Kupując u Nas rozsadę masz pewność, że zakupione gatunki warzyw są takie jak w opisie, a nasiona powtarzają swoje cechy i nie są genetycznie modyfikowane.

Oszczędność czasu

Kupując nasze rozsady nie stracisz zbędnego czasu na poszukanie odpowiednich odmian, czy warunków właściwych do wyhodowania rośliny z nasionka.

Mieszanie rozsad MIX!

Dowolnie miksuj kupując nasze rozsady. Możesz stworzyć i uprawiać swój indywidualny "mix warzywnik", z satysfakcją i smakiem korzystając z uprawianych roślin.

Profesjonalne rozsady dla hobbystów

Rozsady dostępne dla każdego

Od teraz dostępne dla każdego

Posiadanie własnego warzywnika teraz jest jeszcze prostsze! Nie trać czasu na poszukiwanie nasion i sadzonek! Nasze rozsady warzyw i ziół znajdziesz w sklepach przyzakładowych Grupy Mularski oraz w sieci DINO i w wybranych sklepach sieci LIDL.

Szeroki wybór warzyw i ziół!

Szeroki wybór warzyw i ziół!

Oferowane przez nas produkty to rozsady znanych i lubianych warzyw i ziół. Ich uprawy nie ogranicza miejsce - można do tego celu wykorzystać zarówno ogródek, balkon czy parapet. Wystarczy odpowiednia gleba, stałe nawodnienie i słoneczne stanowisko.

Wszystko co potrzebujesz do stworzenia domowego ogrodu!
Produkt polski

Produkt polski

GRUPA MULARSKI jest rodzinną firmą specjalizującą się w uprawie wysokiej jakości pomidorów i ogórków oraz w produkcji wielu rozsad warzyw i ziół, na potrzeby polskiego i europejskiego rynku rolnego. Produkcja ma miejsce w naszych zakładach na terenie Polski.

Certyfikat producenta

Certyfikat producenta

Wszystkie nasiona wykorzystane do produkcji rozsad, zostały uzyskane w wyniku hodowli klasycznej bez użycia organizmów modyfikowanych genetycznie GMO, a w czasie procesu produkcji nie były stosowane szkodliwe dla środowiska środki chemiczne.

Gwarancja jakości Produkt Polski
Wobbler

Sadzonki warzyw
najwyższej jakości
od profesjonalistów
dla hobbystów!

W uprawie warzyw ważne jest nie tylko stworzenie roślinom odpowiednich warunków do wzrostu czyli odpowiednia gleba, wilgotność i światło. Kupując nasiona często obawiamy się czy efekty po wysianiu będą satysfakcjonujące - czy rośliny wzejdą i czy ich wzrost będzie prawidłowy. W tej sytuacji, dla zaoszczędzenia czasu i własnej energii, warto do planowanej uprawy wykorzystać gotowe sadzonki - najlepiej żeby były to rozsady przygotowane przez profesjonalistów, gdyż kluczem do sukcesu może być jakość zakupionej rośliny, którą chcemy uprawiać.

Dowiedz się więcej

Dowolnie wybieraj i miksuj nasze rozsady!

Warzywa

Warzywa

+
Zioła

Zioła

Wybieraj swobodnie rozsady warzyw i ziół "miksując" je w dowolne zestawy. Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych informacji by rozpocząć swoją przygodę z Rozsadami Hobby. Podpowiemy jak wykorzystać posiadane miejsce pod uprawę, na co pozwalają wybrane przez nas sadzonki i które z nich możemy sadzić obok siebie. Nie bez znaczenia jest bowiem to, które warzywa/zioła z sobą sąsiadują - ma to bardzo duży wpływ na jakość uzyskanych plonów.

Wspólne sadzenie z rozsady to inspirujące zajęcie dla całej rodziny. Kup Rozsady Hobby i zacznij już teraz!

Uprawa gotowych sadzonek to sama przyjemność! Z tym zadaniem poradzą sobie nawet dzieci, dla których zabawa w ogrodnika we własnym ogródku będzie wspaniałą przygodą i dobrą lekcją na przyszłość. Pewność, że spożywane warzywa są wolne od niezdrowych środków chemicznych mamy tylko wtedy, kiedy sami je uprawiamy. Świadoma pielęgnacja i nawożenie roślin, to nie tylko wynik własnej edukacji ale również troska o zdrowie swoje i bliskich.

Rozsady Hobby to zdrowe sadzonki przygotowane do dalszej uprawy z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych gwarantujące 100% satysfakcji podczas uprawy.

Szeroki wybór rozsad warzyw i ziół

Chcesz otrzymywać e-maile z poradami?

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Rozsady hobby - tu kupisz

Sklepy firmowe Grupy MULARSKI Sklepy DINO
oraz w wybranych sklepach sieci LIDL.

Pytania / Obsługa klienta

    Udostępnij